Ułatwienia dostępu

Laboratoria Przyszłości – na zajęciach lekcyjnych c.d.

Laboratoria Przyszłości – na zajęciach lekcyjnych c.d.

Kolejne zajęcia upłynęły uczniom naszej szkoły na kreatywności i pomysłowości i rozbudzeniu wyobraźni, na zajęciach lekcyjnych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie, pracując w grupach, mieli za zadanie stworzyć robota. Każdy robot otrzymał imię i dostał zadania do wykonania.

Od roku szkolnego 2022/2023 w naszej szkole realizowane są zajęcia z wykorzystaniem pomocy zakupionych w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która ma na celu wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *