Wycieczka kl. 2 i kl. 3 pod Babią Górę 20 czerwca, 2024 przez admin Piesza wycieczka kl.2 i kl.3 pod Babią Górę. Wspólne ognisko, śpiew i zabawy dały wszystkim dużo radości Poprzedni artykułStrażacy OSP z Lipnicy MałejNastępny artykuł Pożegnanie absolwentów Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres email * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.