Ułatwienia dostępu

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOŁYCH ŚWIĄT

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w tym roku przyłączyły się do grudniowej akcji charytatywnej

i własnoręcznie wykonały kartki świąteczne. Wszystkim osobom starszym i samotnym przedszkolaki życzą z całego serduszka WESOŁYCH ŚWIĄT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *